Gotówka Przy Odbiorze

Za zamówione produkty w sklepie możesz zapłacić przy odbiorze. Oznacza to, że za paczkę zapłacisz dopiero w momencie jej otrzymania przez kuriera.

W przypadku wysyłki za pobraniem całkowity koszt zamówienia składa się z wartości zamówionych produktów, oraz kosztu transportu, powiększonego o koszt pobrania.

Przelew bankowy

Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do Ciebie niezwłocznie po stwierdzeniu wpływu należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie składania zamówienia.

Zachęcamy do wybierania tej formy płatności ze względu na niższe koszty wysyłki. Tą formę płatności często wybierają nasi stali klienci, którzy zaufali już naszej firmie

Należności za zamówienia prosimy przelewać na niżej podany nr konta:

IDEA BANK S.A.
53 1950 0001 2006 5236 8346 0002

4W Team Mateusz Wójcik
ul. Jana Kowalczyka 16/134

03-193 Warszawa

Prosimy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu.

Karta płatnicza, e-Przelew, e-Transfer

Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu DotPay lub PayU. Do obsługi transakcji zastosowano tam nowoczesne systemy zabezpieczeń – m.in. szyfrowanie SSL 256 bitów.

Transakcje obsługiwane przez DotPay lub PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

PayPal

PayPal, godny zaufania lider w zakresie płatności internetowych, umożliwia kupującym i sprzedawcom wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy przez Internet. Serwis PayPal ma ponad 150 mln użytkowników w 190 krajach i regionach.

W serwisie PayPal dane kart kredytowych użytkowników są chronione przy użyciu najnowocześniejszych systemów zabezpieczających i zapobiegających oszustwom. Dane finansowe użytkownika płacącego w serwisie PayPal nigdy nie trafiają do sprzedawcy.

Chinese (Simplified)CzechEnglishFrenchGermanPolish
Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0