Profesjonalny serwis i naprawa drukarek 3D. Nasza oferta obejmuje naprawę serwisową oraz poserwisową, aktualizację oprogramowania, modyfikacje oprogramowania układowego, wymianę podzespołów elektronicznych i mechanicznych, przeglądy okresowe.

Istnieje możliwość przysłania do nas sprzętu po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym. Wycena usługi po dokładnym przeanalizowaniu problemu. Standardowa cena roboczo godziny 50zł brutto.

Naprawiamy i modyfikujemy drukarki z rodziny RepRap, które z powodu defektu nie drukują lub nie działają poprawnie, wymagają przeglądu i wymiany części. Przyjmujemy sprzęt zarówno na przegląd i konserwację jak i wymagające gruntownego remontu lub modyfikacji.

Zanim wyślecie do nas drukarkę konieczny jest kontakt mailowy z dokładnym opisem usterki, informacjami o modelu drukarki oraz zdjęciami, które pozwolą nam lepiej zdiagnozować wszystkie problemy. Po mailowym zgłoszeniu awarii indywidualnie ustalimy formę i czas wysyłki/dostarczenia drukarki do serwisu. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: biuro@3dcubic.pl

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Zgromadziliśmy spory zapas części zamiennych, tak aby możliwie szybko uporać się z większością typowych usterek. Zależy nam na szybkim i profesjonalnym serwisie. Na wykonane naprawy i części zamienne udzielamy gwarancji.

Za serwis drukarek 3D odpowiedzialni są doświadczeni specjaliści, od dawna powiązani z branżą, mający na koncie wiele napraw oraz własne konstrukcje drukarek 3D.

Wycena usługi
Chinese (Simplified)CzechEnglishFrenchGermanPolish
Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0